Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Pytanie dnia wygląda następująca W jakim wieku po raz pierwszy spróbowałeś alkoholu i innych używek???
 3. Wczoraj
 4. mathi

  Anty rush

  Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. Nadziu

  Jackie Chan 🤟

  No a tak się piekliłeś , że dałem max 3 na dzień , a ostatnio to ledwo 2/3 dajesz
 6. No znowu to zrobił , @ Filem0n robisz zbyt dobre i ciekawe artykuły
 7. Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. No to tak miałeś wallhacka i prawdopodobnie aimlocka na przycisk ale do tego pewny nie jestem widać to na paru akcjach :) BAN ZOSTAJE
 9. Twój nick: .roake Nick admina banującego: CONSOLE wiec nie wiem Data/Mapa: 02-23-20 20:27 Nuke SteamID: STEAM_1:0:521723691 Serwer (mod): FFA Opis sytuacji: Wbiłem sobie na serwer aby sobie pograć po jakimś czasie zostaje zbanowany za WH Wycinek z konsoli: wycinka z konsoli nie posiadam https://mathi.unixstorm.org/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:521723691&advType=steamid&Submit ban na SourceBans ____________________________________________________________ Regulamin: - Admin banujący , ma 24h na rozpiskę demka. - Jeżeli admin się nie wypowie , odwołanie jest zamykane a gracz dostaje automatyczne UB. - W odwołaniu wypowiadać może się jedynie: Admin banujący , Administracja forum , Zbanowany oraz UBTeam. @ roake nie dodaje się regulaminu , dodajesz tylko wzór odwołania , wypełniasz go i czekasz. @ Nadziu
 10. kolejny świetny artykuł
 11. Ksiadz

  Jackie Chan 🤟

  Nie było mnie trochę 😝 Trzeba nadrobić 😎
 12. Stacja telewizyjna Polsat Games, która do tej pory dla fanów esportu kojarzyła się głównie z League of Legends, dziś oficjalnie zakomunikowała, że pokaże blisko dwa tysiące godzin CS:GO. A swoją przygodę z tym tytułem zacznie od turnieju w Katowicach. Wiadomość o Polsat Games dotarła do fanów CS:GO w sobotni poranek. Adrian Kostrzębski i Tomasz Milianiuk czyli przedstawiciele odpowiednio ESL Polska i Polsat Games, zakomunikowali nawiązanie współpracy w programie "Nowy Dzień". Dowiedzieliśmy się, że Polsat nabył prawa do transmisji blisko dwóch tysięcy godzin transmisji CS:GO. Możemy więc być pewni, że stacja pokaże co najmniej kilkanaście dużych turniejów Counter-Strike. Pierwszym z nich będzie IEM Katowice, który już w poniedziałek rozpocznie się w katowickim Spodku. To pierwszy raz kiedy stacja Polsat Games pokaże nam CS:GO. Wczesniej głównie mogliśmy oglądać tam najlepsze krajowe i światowe rozgrywki League of Legends czy FIFA - Ekstrkalasa Games. Więcej szczegółów odnośnie współpracy poznamy w ciągu najbliższych dni. Już jutro, czyli 24 lutego 2020 poznamy wyniki Polish Esport Awards! Postaram się jutro wrzucić wyniki. :)
 13. Jak z 71 zrobiło się 79 xD 82
 14. Moim zdaniem to jest pokazanie że niektórzy ludzie muszą się dowartościować w grach używają wspomagaczy
 15. Nadziu

  Pytanie dnia #8

  Do oszukiwania w grach posuwają się ludzie którzy np: Nie umieją grać , nie rozumią że trzeba współpracować z teammatem lub gracze którzy po prostu grali normalnie wcześniej , ale zaczęli trafiać na cheaterow i po prostu zaczęli się denerwować i później oni oszukiwali. Takie jest moje zdanie.
 16. Nadziu

  Pytanie dnia #7

  Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 17. Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 18. @ jestemkoxpvp Teraz jest więcej graczy, więcej czasu na dokładne go zrobienie i ogólnie wszystko jest w większym stopniu. Tutaj każdy wyraża swoje zdanie a że @ Wielki_Luj chce Deathruna to nie znaczy że chcą go wszyscy tylko daje propozycje?
 19. @ Wielki_Luj stał deathrun zrobiony miesiąc i nikt na nim nie grał
 20. WArd3KK2s

  Pytanie dnia #8

  Jest to moim zdaniem żałosne zachowanie no ale cóż nic z tym się nie da zrobić
 21. WArd3KK2s

  Witam

  Siemka NeQu ty mordo moja Jak widać zaproszenia skutkują już <33
 22. 80, Wiem @ Nadziu możesz być spokojny
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...