Skocz do zawartości

Lost Control

Admin Serwera

Admin Serwera

Użytkownik należy do grupy Admin Serwera.

Reputacja

8 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Ogółem na tak -Tylko jakbyś składkę jakąś dorzucił bo tak za friko to no :D + spoko ziomek +ogarnięty +mutacja +znajomość admina -doświadczenie (jakoś trzeba wyrobić )
  2. Potwierdzam zdanie Tonny'ego, oglądając Ciebie miałeś niewiadomo skąd info/wh. Oglądając znowu demko akcji przed banem podtrzymuje swoje zdanie o banie. Tak samo od kilku dni nam coś z Tobą nie grało więc z mojej strony także bym podtrzymał bana.
  3. Jestem na TAK +wiek +czas gry na serwerze +doświadczenie +ogarnięty ziomek ;)
  4. Wszystkiego najlepszego, spełnienia najskrytszych marzeń i wszystkiego co w życiu najcenniejsze ;)
  5. +wiek +aktywność na serwerze +doświadczenie +wzrost podbny do mojego :D Na Tak ;)
  6. Oczywiście, że TAK +wiek +doświadczenie +pozytywny gracz i dobry gracz ;)
  7. +aktywność +wiek +doświadczenie Jestem na tak ;)
  8. 1.Lost Control 2.https://www.gametracker.com/player/Lost%20Control/145.239.26.145:28015/ 3.STEAM_0:0:20910943 4.Fb, discord, steam, snap 5.Słaby poziom, ale się nauczę ;). TonnY ma być moim mistrzem :P 6.Tak 7.Tak 8.22 9.około 4h godzin dziennie (czasem więcej, czasem mniej, chyba że TonnY zabierze mnie na pokemony xD) 10.Spoko, dołożę się 11.No tutaj to tak średnio bym powiedział bo nie mam :/. Ale od czegoś trzeba zacząć i TonnY ma mnie uczyć :P 12.Jestem po technikum informatycznym, aktualnie studiuję matematykę i informatyke. W wolnym czasie gram sobie na komputerze, słucham muzyki lub po prostu gadam z ludźmi. Uważam się za osobę ogarniętą, która napotykając problem próbuje go rozwiązać do skutku, a nie od niego uciekać. Jestem cierpliwą, miłą i pomocną osobą. 13.Siedzę dużo na serwerze, zna mnie cały lub prawie cały serwer. Jestem moderatorem na discordzie i dużo ludzi pyta mnie o admina, aby kogoś sprawdzić.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...