Skocz do zawartości

PostrachDziewic

Admin Serwera

Admin Serwera

Użytkownik należy do grupy Admin Serwera.

Reputacja

3 Neutral

O PostrachDziewic

 • Tytuł
  Silver II
 • Urodziny 23 Sierpnia

Informacje

 • Imię
  Mateusz
 • Lokalizacja
  Małopolska
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Steam
  PostrachDziewic
 • Snapchat
  bfrczek27

Ostatnie wizyty

148 wyświetleń profilu
 1. AA rozumiem XD I tak byś nie dodał bo pełna lista znaj u mnie heh ;)
 2. A i dodam że wbiłeś na zmienionym IP tak przypuszczam :) Więc sam fakt że po banie wbiłeś już to może być powodem do zostawienia bana ;)
 3. Miałeś akcje wychodząc za ścian i wcelowany :) Ogólnie twoje ruchy były niezbyt tak jak by czyste ;) Nie podoba mi się twój styl grania , dlatego uznałem cie za cheatera TYLE ODE MNIE !
 4. Dobrze o tym wiem tylko mówię ogólnie Pamiętam go bardzo dobrze xD
 5. Jestem na tak byczq +wiek +gt +komendy +ciekawi mnie ten twój czas na server :) Jestem już tu chwile adminem , więc moim na tak musisz mi udowodnić , że jesteś warty tej funkcji swoim zachowaniem oraz sprawiedliwoscią ! Oraz no umówmy się jako admin na pewno trzeba zachowywać kulturę i nie dawać się prowokować ;) Jak byś potrzebował pomocy z komendami służę pomocą !!!!!!!1 TAK!
 6. Jestem za OP -wiek -/+ gt +komendy ( chciałbym sprawdzić twoje komendy czy faktycznie jest 7 /10 ) Moim warunek mojego OP jest taki , że będę miał cie na oku ! Warunek to dobre zachowanie i twoje zachowanie wobec innych graczy oraz sprawiedliwość :)
 7. Sorry @ Hunter. , że tak późno hah ale nie miałem tak jakby wglądu ;)l
 8. Ciekawe kto będzie moim następną @ Wielki_Luj 😂
 9. Jestem za Op +komendy +wiek +opis +/- gt twój staż krótki ale czuje , że będziesz godnym tej posługi 😊 Jak już dostaniesz uprawnienia serdecznie zapraszam do napisania do mnie , moge Ci wyjaśnić komendy Jeśli będziesz potrzebował .
 10. Jestem Za ! Sensowny był by algorytm jest graczy 5 w team to 2 awp . Jest graczy potem o 2 więcej no to 3 awp itd ...
 11. PostrachDziewic

  rozwiązany Skarga

  Chciałbym dodać , że jestem tutaj już od dobrego roku ... I jest to moja pierwsza skarga w moim imieniu . Która mnie zasmucila ale również zaciekawila. Jeszcze chodzi o tych świadków jestem bardzo ciekawy o nich :))
 12. PostrachDziewic

  rozwiązany Skarga

  Cześć bardzo przepraszam , za wczoraj 😂😂 Mój stan nie nadawał się do odpisania wczoraj ... Piszę to na mocnym.kacu dlatego proszę o wyrozumiałość jeśli chodzi o błędy . A więc będę odpowiadał w za koleją według oskarżeń gracza M410NEZ Według pierwszego oskarżenia cytuje ,, Postrach obraża graczy " stwierdzasz , że kogoś obraziłem ... Przykro mi nikogo obraziłem ... Nie masz podstaw do takiego oskarżenia mnie . I najwidoczniej masz problem z dystansem do siebie ;) To już nie mój problem . Wczoraj zaistniała głupia sytuacja dziwię się , że się poskarżyłeś a nie porozmawialeś pierwsze ze mną ;) No ale masz takie prawo . Jeżeli chodzi o sytuację na mapie Cache . Dostałem informacje od drugiego admina Saverm który siedział wraz z graczem chyba Awake . I powiedział mi , że ten gracz nie był jednak afk ? Jeżeli chodzi o wykopanie gracza z rozgrywki to ja to zrobiłem a nie Saverm . W zaistniałej sytuacji stwierdzilem z Adminem Saverm , że podlega to karze gdyż to było wprowadzenie Admina w błąd :) Wykonywałem swoje obowiązki Jeżeli chodzi o Wczoraj to był to ciężki na mnie dzień i chodzilem od rana dość mocno wkurzony z powodów osobistych co też mogło się przełożyć na.moją surowość w ocenie sytuacji .. Dlatego przepraszam za groźbę jesli chodzi o bana w twoim imieniu .. Gdy dostałem info , że faktycznie był afk Nie z twojego powodu dostał UB . Przeprosiłem więc jestem zdziwiony ;) Jeżeli chodzi o obrażenie gracza Pulpi .Czy kogoś innego nie załapałeś kontekstu mojej wypowiedzi .. Nie zwracała się konkretnie do jego osoby tylko do ogólnej postaci że nie mam zamiaru z nikim rozmawiać .. Przykro mi , że mnie oskażyleś i mogę stwierdzić że Przepraszam za wczorajszy dzień ! Dziękuje Adminowi @Mundk którego poprosilem wczoraj żeby napisał w moim imieniu abym nie musiał się wczoraj pogrążac w moim stanie .. I no to chyba wszystko
 13. Stary bardzo nie lubię się tłumaczyć z mojej roboty :)) Tak jak powiedziałem wziąłem to na klatę i Cię zbanowałem :) Bardzo się kryłeś :) Zostałeś zbanowany za wall-hack :) Miałem współpracę z Meduzą i on również może potwierdzić że miałeś niezbyt normalne akcje :) Uważam Cię za cheatera i niech się wypowie UBTEAM
 14. Jestem za OP ponieważ : -Jakoś mało cię widzę na serwerze - Skoro nie widzę cie na serwerze to cię nie znam +wiek +komendy +gt (tak jak kolega powiedział popraw systematyczność i będzie git ) Gdy już dostaniesz admina napisz do mnie to mogę ci wyjaśnić komendy :)
 15. Jestem na nie 1 )Uważam że twój wiek nie jest adekwatny póki co do tej posługi ;) 2 Za mało godzin spędzonych na serwerze 3 Również nigdy ciebie nie słyszałem :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...