Skocz do zawartości

Polecane posty

Dlaczego by nie?

Nick: Filem0n
Imię: Eryk
 Czas, który możesz poświęcić na forum: Ok. 2 godzin dziennie
Doświadczenie: Jako redaktor mam tylko doświadczenie ze szkoły podstawowej, w której byłem redaktorem w szkolnym "węźle radiowym". Polegało to na tym, że mówiłem przez mikrofon informacje/newsy dotyczące zastępstw, dni wolnych. Zdarzało się, że musiałem napisać jakiś artykuł 🙂
  Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać redaktorem?: Myślę, że moje doświadczenie pomoże mi w tym wszystkim i moja była pani od WOSu powiedziała, że mam do tego głowę! Haha
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): (8/10) - 3 miejsce na konkursie z języka polskiego "EDI"
Przykładowy artykuł: Każdy zna ten problem, że nie ma w co grać i chciałoby się zagrać w coś nowego, ale w portfelu pustka. Wiemy dobrze, że dużo gier typu "Free to play" są po prostu słabe, a czasem wymagają nawet zainstalowania dodatkowych programów. W tym artykule dowiesz się w jakie gry "free to play" możesz pograć na Steamie. Jak wiemy Steam pokonał większość rynku PC, a jedynym wyjątkiem są gry "free to play". W przypadku gier takich jak World of Tanks (nie licząc World of Tanks Blitz), Overwatch czy League of Legends, nie są dostępne na platformie Steam. Mimo tego większość graczy sięga po produkty na platformie firmy Valve. Główną przyczyną jest łatwość aktualizacji gier, łatwą obsługę i oczywiście funkcje takie jak: społeczność czy zaawansowane tworzenie własnego profilu. Gracze zwracają, także zwracają uwagę na możliwość dodania znajomych, których można zaprosić do wielu gier korzystając z jednej listy znajomych. Z tego powodu stworzyłem dla was listę gier "free to play', w które warto pograć. Jeśli na liście zabrakło jakiejś fajnej gry, którą polecasz, napisz w komentarzu!
Kontakt: Messenger, Steam, Discord, E-Mail

Admin
Właściciel

Jak najbardziej jestem na tak.

Administrator

Jestem jak najbardziej na TAK

Administrator

Jestem na Tak 

shZnX4y.gif

Kontakt że mną:

GG: 54135917

TS3: Ts3.sieciowo.eu

Profil na Forum: http://abnegat.pl/index.php?/profile/12-bufen-ts3sieciowoeu/

Strona Steam: https://steamcommunity.com/groups/ts3sieicowoeu

Strona Facebook: https://www.facebook.com/Ts3sieciowoeu-446033002601069/

Zapraszamy na serwer głosowy :) 

Jeśli masz sprawę do mnie pisz śmiało jeśli pomogłem zostaw na forum +1 Reputacji 😏

Admin
Właściciel

_________________________________________________________________________________________

Temat został zamknięty przez moderatora forum.
Powód:

podanie_plus.png.5faf2280143d9e32f6f24c47ceac87ee.png

Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post - rozpatrzymy go ponownie!
_________________________________________________________________________________________

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...