Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick na serwerze: xyz
2.SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198882998506/
3.Czas spędzony na serwerze (GameTracker): Łącznie ok 151 h grałem na serwerze na różnych nickach. https://www.gametracker.com/mattiovskyy/
4.Kontakt: Ts/Dc/Insta/Steam
5.Znajomość obsługi admina (0-10): 6
6.Mutacja: Tak
7.Posiadasz mikrofon? [ TAK/NIE ]: Tak
8.Wiek: 17
9.Ile czasu mógłbyś przeznaczyć na życie serwera?: W tygodniu minimum godzinkę. W weekendy 2/3 godziny minimum. 
10.Składka (Bardzo mile widziana): Jestem w stanie coś dorzucić.
11.Doświadczenie: Niestety jako admin go za dużo nie mam lecz szybko potrafię chłonąć wiedzę.

12.5 zdań o sobie: Witam Wszystkich jestem Mateusz i mam 17 lat. Mieszkam w Warszawie. Chodzę do klasy 1 technikum o profilu elektronicznym. W wolnych chwilach lubię posłuchać muzyki głównie hip-hop,rap amerykański lecz Do Polskiego też nic nie mam. Mam pieska który zwie się Luna jest to buldog francuski. 
13.Dlaczego Ty?: Może kandydatem idealnym nie jestem, lecz wierzę, że będę mógł w stanie pomóc serwerowi zapanować nad ''cziterami''. Jeśli trzeba potrafię być bardzo stanowczy jeśli chodzi o jakieś ważne decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem chyba na Tak

+wiek

+znajomość source moda

+składka

-jedna godzina dziennie w tygodniu zakładam że jeszcze po południu jak dużo osób z administracji gra nie pomoże w zapanowaniu nad cheaterami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak

+wiek

+Warszawka moje miasto ?

+składka

+czas na serwis

-nie zmieniaj nicków, bo miałem problem cię zidentyfikować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie!
-wgl cie nie kojarze,  mimo 151h a nawet jesli cie widzialem to sie nie odzywales
-słabe doświadczenie
-nie wiesz co to STEAM ID

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi