Skocz do zawartości
turboKamil

odrzucone Podanie na Administratora TS3

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Kamil
Kontakt:ts3.gg,steam
Twój nick na TS3:Morfi
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:Jestem praktycznie codziennie na TS3 chętnie  mogę pomóc innym użytkownikom , zarejestrować ich , stworzyć kanał , czy rozwiązać inny problem. Jestem osobą spokojną  jak i miłą. Każdemu służę pomocą bez wyjątku. Uważam iż jestem osobą bezkonfliktową, bezstronna nigdy nie było ze mną jakich kol wiek problemów. Jestem osobą bardzo odpowiedzialną więc myślę że spokojnie możecie mi zaufać. Kolejnym powodem dla którego jestem dobrą osoba na to stanowisko jest moja umiejętność rozmowy z wszelakimi trollami lub osobami używającymi modulatora.Chciałbym spróbować swoich sił jako Administrator na waszej sieci.Zawszę bardzo chętnie udzielam pomocy drugiej osobie.Mam bardzo dużo wolnego czasu który mogę w pełni poświęcić na rozwój.PS:Przed wczoraj złożyłem nowy komputer i mam nowe unique id na ts.Jeśli będzie potrzeba moge dokładać się do opłacania ts.Pozdrawiam życzę miłego dnia
Ile czasu spędzasz na TS3:od 5-8h dziennie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):10/10 [Byłem Technikiem na wielu ts na pw mogę podać szczegóły]
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:Moje doświadczenie z ts jest bardzo duże np. potrafię robić permisję itp.itd.
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ROOT Serwera

Nie widziałem Cię na naszym serwerze głosowym + w bazie zweryfikowany nie jesteś a piszesz dziennie jesteś po 5-8 godz zgłoś się 

na Centrum Pomocy jak nie to masz kanały automatyczne 24/7 więc też tam bot serwerowy udzieli Ci pomocy 

na tą chwilę podanie odrzucam zgłoś się na serwer i być aktywny na forum 

Pozdrawiam Bufen 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ROOT Serwera

podanie odrzucone.png

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...