Skocz do zawartości
Właściciel

niresh

Urlopowicz

Właściciel

Użytkownik należy do grupy administracyjnej.

Ostatnia wygrana niresh w dniu 23 Lipca

Użytkownicy przyznają niresh punkty reputacji!

Reputacja

98 Excellent

7 obserwujących

O niresh

 • Other groups Właściciel
 • Tytuł
  Legendary Eagle
 • Urodziny 15 Listopada

Ostatnie wizyty

1298 wyświetleń profilu
 1. niresh

  Urlop

  Nick: @ niresh Powód: WyjazdData: od 06.08.2020 do 09.08.2020 (data powrotu może się zmienić)
 2. Baza danych SourceBans'a niestety padła. Wracaj do gry!
 3. niresh

  Pompka

  Odrzucam
 4. niresh

  Pompka

  Rozumiem p90,negev,scar,g3sg1 ale pompy? Bronie które wymieniłem wyżej są typowo pod trolowanie, ale pompami się normalnie gra na mm/facietach. Jestem na nie.
 5. niresh

  Urlop

  Przyjmuję, miłych wakacji!
 6. Awans/Degradacja: Degradacja Nick: @ TonnY Z rangi: Opiekun Only Mirage na Admina Only mirage. Powód: Słaba aktywność
 7. Awans/Degradacja: Degradacja Nick: @ ESZKŁEE Z rangi: Admin Serwera ONLY MIRAGE Powód: Zerowa aktywność
 8. Dla mnie w aktualnych czasach bardziej gra legitne konto (odznaki godziny itp) niż ranga. Bo kiedyś jak miałeś globala to było co innego niż teraz. Teraz wbicie globala przez cheatera to jest kilka dni. Przez to ,że CS:GO jest darmowe to właśnie teraz takie 'legitne konta' się liczą. Gdybym ja był na serwerze i nagle wbił by ktoś bez odznak nowe konto f2p i zaczął magiczne strzelać to coś by tu było nie tak. Nie osądzam ciebie tylko mówię jak jest. Czekamy na sprawdzenia demka przez UBT.
 9. Propozycje odrzucam z dwóch przyczyn. 1. Jest z tym dużo bawienia,przy czym wydaje mi się ,że to nawet nie jest możliwe. Po prostu przy odblokowywaniu 1 strefy gdzie można raszować reszta może się zbugować. Dajmy sobie przykład ,że odblokują się wtedy wszystkie lub 2 czy 3. 2. Sam plugin przy kompilowaniu wyrzuca błędy, czyli ma je sam w sobie. Jeśli chcecie żeby gra była bardziej dynamiczna to po prostu wystarczy usunąć tego anty-rusha, tylko ,że przy wyłączenia jego będzie płacz bo raszują. Z jednej strony dobrze, z drugiej nie. Aktualnie zostawiamy tak jak jest.
 10. Awans/Degradacja: DegradacjaNick: @ Benuś Z rangi: Admin Serwera ONLY MIRAGEPowód: Zerowa aktywność
 11. Awans/Degradacja: DegradacjaNick: @ Lost Control Z rangi: Admin Serwera ONLY MIRAGEPowód: Zerowa aktywność na serwerze.
 12. Może nie obciążał (chociaż w jakimś stopniu by wpływał) ale jest z tym bardzo dużo bawienia. Nie wiem nawet jak się za bardzo za to zabrać.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...