Skocz do zawartości
21 fan.

archiwum Rok z Only mirage

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj 23 marca o godzinie 15.44 minął rok odkąd pierwszy raz wszedłem na serwer only mirage. Dziękuje za to jak mnie przyjęliście i za ten spędzony tutaj rok <3

Historia zaczęła się od tego gdzie bardzo spodobał mi się ten serwer i około po 2 dniach grania kupiłem vipa na only mirage. Grałem przez długi czas i obserwowałem jak zachowują się gracze oraz tamtejsza administracja. 18 kwietnia sam postanowiłem złożyć podanie, bardzo się do tego przyłożyłem i w podpunkcie dlaczego ty?: napisałem aż 21 linijek dlaczego to akurat ja powinienem zostać adminem (jak zależy mi na czymś potrafię się nieźle rozpisać). Po dłuższym okresie dostałem awans na rangę opiekuna. Poczułem się bardzo odpowiedzialnie i zacząłem się rządzić przez pierwszy miesiąc może dlatego że to mój pierwszy przypadek z tak wysoką rangą. Potem już bardziej ogarnąłem siebie jak i obowiązki jakie powinienem wykonywać. I tak mijał czas aż do dzisiaj a tak naprawdę do wczoraj :classic_biggrin:. Chcę naprawdę podziękować za ten rok i przeprosić wszystkich na których krzyczałem, z którymi miałem spine oraz zły kontakt. Ten rok z którym musieliście wszyscy ze mną wytrzymać był najlepszym rokiem jeżeli chodzi o csgo poznałem tak wielu fajnych ludzi i na serwerze i poza nim oraz polepszyłem się jeżeli chodzi o samą grę. Wbiłem lema na mm'ach oraz 1,5k godzin w csgo. Jeżeli chodzi o moje statystyki z serwera przez cały rok jest to 474 godzin, 41484 punktów osiągając tym top 1 na serwerze w game trackerze (nie wliczając w to innych nicków).

Rank on Server: #1 out of 24371

Score: 41484

Time Played: 474.4 hr

Jeszcze raz dziękuje za wszystko oraz przepraszam za to co odwalałem przez ten rok. Starałem się nawiązać kontakt z każdym z administracji. Z niektórymi wyszło a z innymi nie.

Chce przeprosić takie osoby jak Whiter, Zakuś, @ Develin  (mimo iż to nie ja zacząłem :classic_laugh:) @ fruzak  @   ppłk. Johny  @ Nadziu oraz d1zi. Mimo iż piszesz takie śmieszne rzeczy na discordzie #d1zi. Większość z was mi pomogła oraz miło spędziłem z wami czas na serwerach oraz discordzie. Przez ten rok zmieniam się i chcę nawiązać z każdym jak najlepszy kontakt :classic_love::classic_biggrin:

Chce oczywiście podziękować też graczom i całej administracji jak miło mnie przyjęli na tym serwerze. :dokuczacz:

Dziękuje abnegaci za ten rok <3

"Coś w jej oczach musi być dymem w moich płucach" 

~~ Kurt Cobain

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie gadaj ze odchodzisz, ale jesli to jest prawda to w sumie smutno mi troche ale dzieki za ten caly rok moze nie zawsze miedzy nami bylo dobrze to i tak polubilem cie. PS Zakus przyjmuje przeprosiny i mowi ze nie jestes juz psem, a takze tez ciebie przeprasza tak jaka ja :D 

help me.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Również dziękuję ci @ 21 fan.  za poświecenie i  trud który wkładałeś w serwer razem ze mną i @   ppłk. Johny . Były fajne chwile jak i słabe gdzie wszyscy się kłóciliśmy gdy nam coś nie wchodziło.

Mam nadzieje ,że zostajesz z nami  i dalej będziemy szli w górę jeśli chodzi o serwer.

Można by było tutaj dużo opisać dla mnie cały rok był przełomowy, nigdy nie byłem aż tak wysoko.

2019-03-05 - czyli data założenia serwera, no co ja mogę powiedzieć tworząc ten projekt jakim jest serwer nie wiedziałem ,że aż tak to poleci.

Nasza trójka daleko razem doszła przez ten rok.

Na przykład dla mnie dużym wyczynem jest wdrapanie się do top15 serwerów w PL (byliśmy 15):

top20.png

Po prostu Razer dziękuję ci za ten rok. :classic_love:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...