Skocz do zawartości
Keczup104

odbanowany Odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Keczup104
Nick admina banującego: Console
Data/Mapa: 14.07.2020 12:20 Mirage
SteamID: STEAM_1:0:551801118
Serwer (mod): Only mirage                          
Opis sytuacji: Grałem normalnie i dostałem bana za wh od konsoli. Dodam że w tym momencie na serwerze był admin który wiedział że gram bez cheatów. Grałem już jakąś chwilę na serwerze i teraz dostałem bana bez powodu
Wycinek z konsoli: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź www.abnegat.pl aby poznać szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Opiekun Serwera

Ja cie zbanowalem zara podam tu kilka momentow gdy mi podpadles:

1. Wynik 5;1 dla ct 0;58 na czasie dziwny twoj flick z schodow na glowe typa z enemy w palach na A (chyba najbardziej podejrzane zagranie) idziesz dalej  sprawdzasz sb tetrisa, drewno,side probojac sie kryc wiec idziesz do jungli sprawdzasz wnęke i obracasz sie idealnie jak typ wychodzi z palacu i wcelowany w glowe.

2. wynik 5;2 dla ct bomba podlozona jestes przy connect zabijasz  dwoch w oknie i idziesz na shift do jungli przez connect i pickujesz na 3 typa w oknie wcelowany.

Druga akcja slabo podejrzana ale to z tym co zrobiles na schodach bardzo podpadlo czekam co powie na to TEAM UB.

Tyle oddemnie Dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Author of the topic Napisano

PIERWSZA AKCJA

1. Nie wiem co masz na myśli mówiąc dziwny flick. Na głównym koncie mam le więc wiem jak się strzela. Po prostu siadł mi ładny flick

2. Napisałeś że próbowałem się kryć sprawdzając tetrisa itp. W tym momencie po prostu sprawdzałem pozycje w których może znajdować się przeciwnik

3. W jungii sprawdziłem wnękę, a po tym chciałem wejść w connecta by pickąć mida, przy okazji sprawdzając pałac ponieważ było to  jedyne miejsce w którym mógł być przeciwnik.  Zawsze trzymam celowik na poziomie głowy dlatego mogło się wydawać że byłem wcelowany w główe

W pierwszej akcji główną akcje odegrał timing

DRUGA AKCJA   -   Rozpiszę to po koleji

1. Najpierw zabiłem jednego przeciwnika w oknie, potem usłyszałem kolejnego więc również go zabiłem, następnie zobaczyłem że trzeci przeciwnik zamienił broń więc po cichu chciałem go obejść od pleców. Kilka sekund po tym dostałem bana za wh

Według mnie druga akcja nie była w ogóle podejrzana, natomiast druga już trochę. Lecz nie było to wystarczające by dawać bana

W obronie dodam że sam jestem adminem innego serwera. A to konto to konto kuzyna. Grałem na nim, ponieważ przyjechałem do niego na wakacje i akurat trafiłem na wasz serwer. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Opiekun Serwera

Konto kuzyna, na głównym koncie le typowe jak dla mnie teksty f2p. Skoro byłeś u kuzyna to tak ciężko jest się zalogować na własne konto? Czy może po prostu ci szkoda konta prime o ile takie wgl istnieje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
12 godzin temu, Keczup104 napisał:

Mogłbym się zalogować na swoje konto, ale po co? Tylko po to by zagrać na serwerze? 

Podam tu moje główne konto jeśli chcesz dodaj do znajomych to zobaczysz jaką mam rangę.

https://steamcommunity.com/id/J4SzCzur685/

Dla mnie w aktualnych czasach bardziej gra legitne konto (odznaki godziny itp) niż ranga.

Bo kiedyś jak miałeś globala to było co innego niż teraz. Teraz wbicie globala przez cheatera to jest kilka dni.

Przez to ,że CS:GO jest darmowe to właśnie teraz takie 'legitne konta' się liczą.

Gdybym ja był na serwerze i nagle wbił by ktoś bez odznak nowe konto f2p i zaczął magiczne strzelać to coś by tu było nie tak.

Nie osądzam ciebie tylko mówię jak jest.

Czekamy na sprawdzenia demka przez UBT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wracaj do gry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zostajesz odbanowany.png

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...