Skocz do zawartości
Klumi

Rekrutacja na opiekuna serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Administrator

Rekrutacja dostępna tylko dla administratorów serwera Only Mirage

Wzór:

Nick:

Link do GT z aktywnością:

Czym chciałbyś się zajmować jako opiekun?:

Pomożesz finansowo?:

Dlaczego akurat twoja osoba?:

spacer.png

/// Klumi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Opiekun Serwera

Nick: NECKI

Link do GT z aktywnością: https://www.gametracker.com/player/NECKI/145.239.26.145:28015/

Czym chciałbyś się zajmować jako opiekun?: Praktycznie we wszystkim jeśli będzie taka możliwość :)

Pomożesz finansowo?: TAK

Dlaczego akurat twoja osoba?: Gram praktycznie od początku tego serwera bardzo dużo osób z serwera mnie zna i praktycznie z nikim nie mam spiny. Jestem w stanie dogadać się z każdym jeśli druga osoba na to oczywiście pozwala. Aktywność na serwerze mam bardzo dużą, łatwo i szybko można się ze mną skontaktować czy to przez steam czy dc. Nudno ze mną nie bedzei napewno :)

By Klumi,

Przyjmuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: NOLIFEn't

Link do GT z aktywnościąhttps://www.gametracker.com/player/NOLIFEn't/145.239.26.145:28015/

Czym chciałbyś się zajmować jako opiekun?Chciałbym jak najbardziej wspomóc serwer i zajmować się wszystkim w miarę moich możliwości. 

Pomożesz finansowo?: Jeśli będzie taka konieczność to jak najbardziej.

Dlaczego akurat twoja osoba?: Gram na serwerze już ponad rok i bardzo dużo osób mnie kojarzy. W przeszłości można było zauważyć moją bardzo wysoką aktywność na serwerze, która ostatnimi czasy niestety spadła do zera ze względu na pracę w miejscu dosyć oddalonym od mojego domu przez co mam lekkie problemy z korzystaniem z komputera gdyż po powrocie jestem na to zbyt zmęczony. Ze względu na system zmianowy, który ostatnio został wprowadzony co tydzień moja aktywność będzie coraz bardziej zauważalna. Nigdy z żadnym z użytkowników serwera nie miałem konfliktu. Z wszystkimi utrzymuje przyjacielski kontakt. Zawsze jak najdokładniej sprawdzam graczy tylko raz mi się zdarzyło dać niesłusznego bana. Jestem również bardzo aktywny na forum na co wskazuje moja ranga. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam @ NOLIFEn't

Edytowane przez NOLIFEn't
By Klumi,

Odrzucam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...